Sparkle Plays
Sparkle Plays

Aboneler

888

gösterimler

53,974

Videolar

25

YouTube ID

UC-r3NEQ5TAleKmGPLofNUjg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2020-07-07 Tue 915 - 53,726 - 18 -
2020-07-08 Wed 915 - 53,727 +1 18 -
2020-07-12 Sun 915 - 53,748 +21 18 -
2020-07-13 Mon 915 - 53,748 - 18 -
2020-07-21 Tue 908 -7 53,778 +30 18 -
2020-07-27 Mon 903 -5 53,811 +33 18 -
2020-08-03 Mon 903 - 53,824 +13 18 -
2020-08-06 Thu 903 - 53,831 +7 18 -
2020-08-10 Mon 903 - 53,839 +8 18 -
2020-08-12 Wed 900 -3 53,843 +4 18 -
2020-08-15 Sat 898 -2 53,852 +9 18 -
2020-08-24 Mon 894 -4 53,871 +19 18 -
2020-08-27 Thu 893 -1 53,883 +12 18 -
2020-08-30 Sun 893 - 53,886 +3 18 -
2020-09-20 Sun 888 -5 53,974 +88 25 +7
Toplam Özet -27 +248 +7
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes