ŞENOL HOCA
ŞENOL HOCA

Merhaba arkadaşlar, 2011 den bugüne kadar matematiği size kolay ve anlaşılır bir dille anlatabilmek için video dersler hazırlıyorum. Matematikten korkacak hiç bir şey yok, öğrenebilirsiniz. Üstelik matematiği sevmeniz de şart değil, nefret etmeyin yeter :) Sadece videoları izleyince matematik dünyanız anında değişmeyecek. Ama zaman ayırırsanız, emek verip yazarak ve tekrar ederek çalışırsanız, birde üstüne bol soru çözerseniz işte o zaman matematiğe hükmedersiniz. Unutmayın, "Matematik soru çözerken öğrenilir." Aşağıdaki Instagram linkinden benimle iletişime geçebilir, düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Aboneler

1,430,000

gösterimler

341,490,979

Videolar

1,250

YouTube ID

UC1nmW5kw6nXnB_5Sv-zeCNQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-02-22 Tue 1,420,000 - 336,570,794 - 1,211 -
2022-03-07 Mon 1,420,000 - 337,224,325 +653531 1,224 +13
2022-03-13 Sun 1,420,000 - 337,640,221 +415896 1,227 +3
2022-03-22 Tue 1,430,000 +10000 338,229,575 +589354 1,232 +5
2022-03-26 Sat 1,430,000 - 338,508,122 +278547 1,234 +2
2022-04-01 Fri 1,430,000 - 339,007,311 +499189 1,235 +1
2022-04-06 Wed 1,430,000 - 339,312,232 +304921 1,236 +1
2022-04-07 Thu 1,430,000 - 339,312,232 - 1,237 +1
2022-04-20 Wed 1,430,000 - 339,948,255 +636023 1,241 +4
2022-04-22 Fri 1,430,000 - 340,037,180 +88925 1,241 -
2022-04-24 Sun 1,430,000 - 340,102,440 +65260 1,241 -
2022-05-08 Sun 1,430,000 - 340,543,717 +441277 1,244 +3
2022-05-09 Mon 1,430,000 - 340,543,717 - 1,244 -
2022-05-24 Tue 1,430,000 - 341,280,232 +736515 1,248 +4
2022-05-28 Sat 1,430,000 - 341,490,979 +210747 1,250 +2
Toplam Özet +10000 +4920185 +39
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes