PerfectBlue
PerfectBlue

Merhaba şükülatalarım, ben PerfectBlue. Ziyaret etmiş olduğunuz bu kanalımda oyun, şarkı, eğlence içeriklerini bulabilirsiniz üstelik neredeyse hepsinde Türkçe Altyazı seçeneğini kullanabilirsiniz, böylece hem oyunu izlerken hem de karakterlerin ve oyunun anlatmak istediği hikayeyi tanıyabilirsiniz. Kendimden bahsetmek gerekirse, İngilizce biliyorum ayrıca kendimi bir çevirmen olarak daha çok geliştirmek için Japon Dil Edebiyatı bölümünü okuyorum. En büyük hayalim Japonya'ya gidebilmek. Ayrımcılığı sevmediğimden dolayı katıl butonuna özel herhangi bir özellik koymadım benim gözümde herkes eşit ve elimden geldiğince bu durumu korumaya çalışacağım. Kanalımda gezinirken istediğiniz videoya kolayca ulaşmak için oynatma listelerini kullanabilirsiniz, kanalımı ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Sistem özelliklerim: İntel İ7 6700 8GB 2600mHz RAM GTX960 Armor 4GB

Aboneler

21,300

gösterimler

5,448,562

Videolar

819

YouTube ID

UC2pOouAcnRdhvwtgzNsVThA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-04-03 Sun 18,500 - 4,549,486 - 794 -
2022-04-07 Thu 18,500 - 4,565,324 +15838 795 +1
2022-04-12 Tue 18,600 +100 4,590,829 +25505 796 +1
2022-04-13 Wed 18,600 - 4,597,722 +6893 796 -
2022-04-20 Wed 18,800 +200 4,661,135 +63413 796 -
2022-04-22 Fri 18,900 +100 4,679,764 +18629 796 -
2022-04-23 Sat 18,900 - 4,690,739 +10975 796 -
2022-04-30 Sat 19,400 +500 4,815,285 +124546 796 -
2022-05-02 Mon 19,700 +300 4,874,880 +59595 796 -
2022-05-03 Tue 19,800 +100 4,896,719 +21839 797 +1
2022-05-12 Thu 20,500 +700 5,119,439 +222720 807 +10
2022-05-14 Sat 20,700 +200 5,192,782 +73343 809 +2
2022-05-21 Sat 21,200 +500 5,344,028 +151246 814 +5
2022-05-24 Tue 21,300 +100 5,399,078 +55050 816 +2
2022-05-28 Sat 21,300 - 5,448,562 +49484 819 +3
Toplam Özet +2800 +899076 +25
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes