Deli Mi Ne?
Deli Mi Ne?

Herkese merhaba arkadaşlar ben Fester Abdü. Abone olarak eğlencenin bir parçası olup standarda inmiş hayatınızı bir nebze olsa da yükseltebilirsiniz. Antalya'da yaşıyorum ve işim gücüm YouTube. Kanalımda sizleri eğlendirmeyi amaçlıyorum. İyi Seyirler. İyi Eğlenceler.. Takipte Kalın: https://www.instagram.com/delimine İrtibat ve İşbirliği: delimine@creatorstation.com

Aboneler

7,960,000

gösterimler

1,860,249,974

Videolar

317

YouTube ID

UC3S5Fep5xZ5JTJ4CZs3Gs5g

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2021-11-25 Thu 7,740,000 - 1,718,828,617 - 298 -
2021-11-27 Sat 7,740,000 - 1,719,604,130 +775513 298 -
2021-11-30 Tue 7,740,000 - 1,721,202,997 +1598867 298 -
2021-12-12 Sun 7,740,000 - 1,726,409,181 +5206184 298 -
2021-12-30 Thu 7,740,000 - 1,736,841,232 +10432051 302 +4
2022-01-17 Mon 7,800,000 +60000 1,754,273,186 +17431954 305 +3
2022-01-18 Tue 7,800,000 - 1,755,452,687 +1179501 305 -
2022-02-05 Sat 7,890,000 +90000 1,787,647,110 +32194423 308 +3
2022-02-20 Sun 7,920,000 +30000 1,802,097,609 +14450499 310 +2
2022-02-24 Thu 7,920,000 - 1,806,104,066 +4006457 310 -
2022-03-15 Tue 7,930,000 +10000 1,818,848,837 +12744771 311 +1
2022-04-03 Sun 7,920,000 -10000 1,827,178,140 +8329303 311 -
2022-04-22 Fri 7,920,000 - 1,837,780,370 +10602230 313 +2
2022-05-11 Wed 7,930,000 +10000 1,846,725,035 +8944665 314 +1
2022-05-28 Sat 7,960,000 +30000 1,860,249,974 +13524939 317 +3
Toplam Özet +220000 +141421357 +19
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes