Sende 1 bak
Sende 1 bak

Hobi-Bilgisayar-NasıL yApıLır-Kendin yAp-Wifixlax 64 Videoları Bu Kanalda Bulabilirsin ? Her hafta SOnu yEni Vide0 yüKLüyoruM SizDen GeLen ÖneriLer Benim iÇin Önem ARz EdiyoR. +① Leyen, Abone 0Lan, Vide0Ları Paylaşan HerkezE TeşeküR Ederim En Çokta VİdeoMu Paylaşana =) Fikir Düşünce ve Önerin için Videonun aLtına veya Aşağıdaki iLetişim Adresine Yazabilirsin. ?TEŞEKKÜRLER ? ◕‿◕ E-posta= Sende1bak.iletsm@gmail.com ---✈️ WeLcome New video every week Subscribe to receive news that a video will be uploaded. Thanks Subscribe: https://bit.ly/2Mdvggt

Subscribers

447

Views

42,078

Videos

40

YouTube ID

UC3hBkxqGvC-j9DN6kktMGIA

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-09-06 Fri 376 - 27,856 - 35 -
2019-09-10 Tue 381 +5 28,709 +853 36 +1
2019-09-11 Wed 382 +1 28,896 +187 36 -
2019-09-12 Thu 383 +1 29,083 +187 36 -
2019-09-18 Wed 385 +2 30,415 +1332 37 +1
2019-10-16 Wed 419 +34 36,475 +6060 38 +1
2019-10-24 Thu 425 +6 37,946 +1471 39 +1
2019-10-25 Fri 426 +1 38,143 +197 39 -
2019-11-01 Fri 429 +3 39,414 +1271 39 -
2019-11-02 Sat 431 +2 39,708 +294 39 -
2019-11-08 Fri 438 +7 40,817 +1109 40 +1
2019-11-13 Wed 446 +8 41,900 +1083 40 -
2019-11-14 Thu 447 +1 42,078 +178 40 -
Total Summary +71 +14222 +5
Next update in 5 hours 0 minutes