Tarih Dükkanı
Tarih Dükkanı

merhaba, 2. dünya savaşı tarihi meraklısı olarak ikinci dünya savaşındaki teknolojiler muharebe alanlarında yaşananlar operasyonlar tarihi kişiler ve ilginç bilgileri sizler ile paylaşmaya çalışıyorum . 2. dünya savaşı konuları aynında zaman zaman dünya tarihi avrupa tarihi türk tarihi gibi farklı konulara değiniyorum . sizlerde bu konulara meraklıysanız tarih dükkanı youtube kanalı tam size göre , desteklerinizi esirgememek için lütfen kanalımıza abone olmayı unutmayın

Aboneler

84,600

gösterimler

13,956,749

Videolar

264

YouTube ID

UC4LW3E9hCcTG3HKlVOmS4qg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-03-11 Fri 81,800 - 13,219,559 - 253 -
2022-03-12 Sat 81,900 +100 13,231,987 +12428 253 -
2022-03-22 Tue 82,200 +300 13,285,704 +53717 254 +1
2022-03-25 Fri 82,200 - 13,298,131 +12427 255 +1
2022-04-03 Sun 82,500 +300 13,387,489 +89358 256 +1
2022-04-06 Wed 82,600 +100 13,412,560 +25071 256 -
2022-04-14 Thu 83,000 +400 13,514,461 +101901 258 +2
2022-04-18 Mon 83,300 +300 13,582,814 +68353 258 -
2022-04-26 Tue 83,800 +500 13,685,106 +102292 259 +1
2022-04-30 Sat 83,900 +100 13,723,579 +38473 260 +1
2022-05-08 Sun 84,200 +300 13,797,416 +73837 261 +1
2022-05-12 Thu 84,300 +100 13,826,923 +29507 262 +1
2022-05-19 Thu 84,500 +200 13,893,329 +66406 262 -
2022-05-24 Tue 84,600 +100 13,934,211 +40882 263 +1
2022-05-28 Sat 84,600 - 13,956,749 +22538 264 +1
Toplam Özet +2800 +737190 +11
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes