Aboneler

3,280

gösterimler

4,145,304

Videolar

77

YouTube ID

UC4TOYSWtG0WXj7bjomnc6SQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-03-19 Sat 3,190 - 4,071,020 - 77 -
2022-03-29 Tue 3,210 +20 4,081,991 +10971 77 -
2022-03-30 Wed 3,210 - 4,081,991 - 77 -
2022-04-05 Tue 3,220 +10 4,088,370 +6379 77 -
2022-04-08 Fri 3,220 - 4,090,798 +2428 77 -
2022-04-09 Sat 3,220 - 4,091,789 +991 77 -
2022-04-18 Mon 3,230 +10 4,102,077 +10288 77 -
2022-04-19 Tue 3,230 - 4,102,993 +916 77 -
2022-04-29 Fri 3,230 - 4,111,139 +8146 77 -
2022-04-30 Sat 3,230 - 4,113,013 +1874 77 -
2022-05-09 Mon 3,250 +20 4,123,804 +10791 77 -
2022-05-10 Tue 3,260 +10 4,124,900 +1096 77 -
2022-05-19 Thu 3,270 +10 4,134,949 +10049 77 -
2022-05-21 Sat 3,270 - 4,136,520 +1571 77 -
2022-05-28 Sat 3,280 +10 4,145,304 +8784 77 -
Toplam Özet +90 +74284 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes