Hidalgali
Hidalgali

Merhaba arkadaşlar ben Hidalgali,Sosyal medyanın her türlü platformunda eğlence içerikleri üreten ve izleyenlerimi eğlendirmeyi amaçlayan birisiyim.Youtube'da ise tepki videolarımın yanı sıra arayabileceğiniz her türlü eğlence içeriğini üretmeye çalışıyorum ve sizlere komik bir video sunmayı amaçlıyorum.Umarım beni izlerken eğlenirsiniz iyi seyirler... İnstagram►hidalgali İş Teklifleri (Business) ► contact@kerimedia.net

Aboneler

1,540,000

gösterimler

451,865,249

Videolar

597

YouTube ID

UC5NoPk3CQeC88mKU0YWabGA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-02-01 Tue 1,500,000 - 428,861,953 - 568 -
2022-02-04 Fri 1,500,000 - 430,016,170 +1154217 570 +2
2022-02-19 Sat 1,510,000 +10000 434,323,974 +4307804 577 +7
2022-03-07 Mon 1,510,000 - 438,120,837 +3796863 583 +6
2022-03-10 Thu 1,510,000 - 438,594,768 +473931 583 -
2022-03-23 Wed 1,520,000 +10000 441,106,180 +2511412 586 +3
2022-03-29 Tue 1,520,000 - 442,208,413 +1102233 587 +1
2022-04-08 Fri 1,530,000 +10000 444,382,152 +2173739 588 +1
2022-04-17 Sun 1,530,000 - 446,910,866 +2528714 590 +2
2022-04-20 Wed 1,530,000 - 447,429,540 +518674 590 -
2022-04-23 Sat 1,530,000 - 447,743,073 +313533 590 -
2022-05-06 Fri 1,530,000 - 448,847,138 +1104065 590 -
2022-05-09 Mon 1,530,000 - 449,058,164 +211026 592 +2
2022-05-25 Wed 1,540,000 +10000 451,572,152 +2513988 596 +4
2022-05-28 Sat 1,540,000 - 451,865,249 +293097 597 +1
Toplam Özet +40000 +23003296 +29
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes