Halil İbrahim Göker
Halil İbrahim Göker

Kanal olarak hedefimiz; ülkeyi muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmak! İletişim: higoker@gmail.com

Aboneler

1,400,000

gösterimler

289,339,956

Videolar

204

YouTube ID

UC5VfcMtimzCTxWZkpkaTQOA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-02-01 Tue 1,350,000 - 226,238,166 - 193 -
2022-02-16 Wed 1,350,000 - 232,479,649 +6241483 195 +2
2022-02-19 Sat 1,360,000 +10000 233,546,815 +1067166 195 -
2022-03-05 Sat 1,360,000 - 241,347,845 +7801030 197 +2
2022-03-08 Tue 1,360,000 - 242,753,086 +1405241 198 +1
2022-03-21 Mon 1,370,000 +10000 251,364,674 +8611588 198 -
2022-03-29 Tue 1,370,000 - 257,728,068 +6363394 198 -
2022-04-07 Thu 1,380,000 +10000 263,120,066 +5391998 200 +2
2022-04-16 Sat 1,380,000 - 269,194,568 +6074502 202 +2
2022-04-23 Sat 1,380,000 - 271,610,620 +2416052 201 -1
2022-05-05 Thu 1,390,000 +10000 276,372,959 +4762339 203 +2
2022-05-10 Tue 1,390,000 - 279,942,893 +3569934 203 -
2022-05-23 Mon 1,400,000 +10000 287,285,174 +7342281 204 +1
2022-05-26 Thu 1,400,000 - 288,622,752 +1337578 204 -
2022-05-28 Sat 1,400,000 - 289,339,956 +717204 204 -
Toplam Özet +50000 +63101790 +11
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes