CÜRÜMCÜLER TV
CÜRÜMCÜLER TV

Cürümcülerin Buluşma Adresi :) Steam Grubumuz : http://steamcommunity.com/groups/CRMCLR İnstagram Adresimiz : https://www.instagram.com/curumculer_tv/?hl=tr Bize ulaşmak için : curumculer@gmail.com

Aboneler

7,240

gösterimler

1,379,161

Videolar

988

YouTube ID

UC5b-IgIC0H0U0SfQPalolOA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-06-22 Wed 7,150 - 1,315,018 - 965 -
2022-06-24 Fri 7,150 - 1,316,525 +1507 966 +1
2022-06-27 Mon 7,170 +20 1,322,774 +6249 970 +4
2022-06-28 Tue 7,170 - 1,322,774 - 970 -
2022-06-29 Wed 7,180 +10 1,326,560 +3786 972 +2
2022-07-02 Sat 7,180 - 1,331,035 +4475 974 +2
2022-07-05 Tue 7,200 +20 1,337,600 +6565 978 +4
2022-07-09 Sat 7,230 +30 1,346,168 +8568 982 +4
2022-07-11 Mon 7,230 - 1,347,761 +1593 983 +1
2022-07-14 Thu 7,250 +20 1,353,832 +6071 985 +2
2022-07-21 Thu 7,240 -10 1,360,862 +7030 986 +1
2022-07-22 Fri 7,240 - 1,361,755 +893 986 -
2022-08-01 Mon 7,240 - 1,372,378 +10623 988 +2
2022-08-02 Tue 7,250 +10 1,373,623 +1245 988 -
2022-08-09 Tue 7,240 -10 1,379,161 +5538 988 -
Toplam Özet +90 +64143 +23
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes