MARULKAFA
MARULKAFA

SELAAAMUNALEYKÜÜÜM

Aboneler

1,430,000

gösterimler

237,069,061

Videolar

305

YouTube ID

UC6_V9lXz7HRkvTIVKWmliWg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-01-25 Tue 1,390,000 - 220,898,500 - 286 -
2022-02-04 Fri 1,400,000 +10000 222,595,950 +1697450 289 +3
2022-02-10 Thu 1,410,000 +10000 223,959,472 +1363522 290 +1
2022-02-23 Wed 1,410,000 - 225,922,842 +1963370 290 -
2022-02-26 Sat 1,410,000 - 226,850,827 +927985 290 -
2022-03-15 Tue 1,420,000 +10000 230,030,438 +3179611 294 +4
2022-03-31 Thu 1,420,000 - 231,817,066 +1786628 296 +2
2022-04-02 Sat 1,420,000 - 231,929,617 +112551 296 -
2022-04-18 Mon 1,430,000 +10000 233,624,537 +1694920 299 +3
2022-04-21 Thu 1,430,000 - 234,106,670 +482133 299 -
2022-05-06 Fri 1,430,000 - 235,377,747 +1271077 301 +2
2022-05-07 Sat 1,430,000 - 235,473,520 +95773 301 -
2022-05-10 Tue 1,430,000 - 235,751,145 +277625 302 +1
2022-05-23 Mon 1,430,000 - 236,651,611 +900466 305 +3
2022-05-28 Sat 1,430,000 - 237,069,061 +417450 305 -
Toplam Özet +40000 +16170561 +19
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes