ÜMİT CAN HOCAN
ÜMİT CAN HOCAN

Ümit Can Hocan Youtube kanalı İngilizce, Fen Bilimleri, Türkçe, Matematik ve İnkılap Tarihi başta olmak üzere ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde animasyonlu ders ve yazılı sınav videoları hazırlayan bir eğitim kanalı. Kanalda İlkokuldan Liseye kadar tüm sınıf kademelerinde animasyonlu İngilizce kelime ve konu anlatımı videoları bulunmakta. Okula yardımcı, LGS'ye ve sınavlara hazırlık. Ortaokul için animasyonlu İngilizce, Fen Bilimleri, İnkılap Tarihi ve Matematik videoları. Rehberlik motivasyon videoları. İngilizce kelime ve konu anlatımı İlkokul İngilizce Ortaokul İngilizce Lise İngilizce LGS İngilizce Yazılı sınavlara hazırlık 8. Sınıf Fen Ortaokul Fen Bilimleri 8. Sınıf Fen Bilimleri

Aboneler

89,100

gösterimler

9,797,285

Videolar

456

YouTube ID

UC7kx9V-_-xx9PgnuFJbt5eA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-03-14 Mon 81,400 - 8,466,069 - 393 -
2022-03-20 Sun 82,000 +600 8,188,836 -277233 387 -6
2022-03-29 Tue 84,500 +2500 8,620,644 +431808 411 +24
2022-03-30 Wed 85,000 +500 8,693,869 +73225 412 +1
2022-03-31 Thu 85,600 +600 8,767,176 +73307 413 +1
2022-04-09 Sat 86,700 +1100 9,077,371 +310195 414 +1
2022-04-10 Sun 86,700 - 9,077,371 - 414 -
2022-04-11 Mon 86,700 - 9,087,971 +10600 414 -
2022-04-21 Thu 87,000 +300 9,185,661 +97690 419 +5
2022-04-22 Fri 87,000 - 9,198,109 +12448 419 -
2022-05-03 Tue 87,000 - 9,274,843 +76734 421 +2
2022-05-15 Sun 87,300 +300 9,390,171 +115328 429 +8
2022-05-17 Tue 87,500 +200 9,406,307 +16136 435 +6
2022-05-27 Fri 89,000 +1500 9,722,887 +316580 456 +21
2022-05-28 Sat 89,100 +100 9,797,285 +74398 456 -
Toplam Özet +7700 +1331216 +63
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes