Aboneler

5,990,000

gösterimler

1,529,849,909

Videolar

342

YouTube ID

UC8uTWdM6Ns528noHMHBN15g

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-02-18 Fri 6,020,000 - 1,929,480,708 - 440 -
2022-02-23 Wed 6,020,000 - 1,929,547,167 +66459 440 -
2022-02-24 Thu 6,020,000 - 1,929,557,307 +10140 440 -
2022-03-11 Fri 6,010,000 -10000 1,929,727,842 +170535 440 -
2022-03-29 Tue 6,010,000 - 1,929,950,156 +222314 440 -
2022-03-30 Wed 6,010,000 - 1,929,961,065 +10909 440 -
2022-04-15 Fri 6,010,000 - 1,930,269,931 +308866 440 -
2022-04-18 Mon 6,000,000 -10000 1,930,314,661 +44730 438 -2
2022-05-02 Mon 6,000,000 - 1,930,401,965 +87304 439 +1
2022-05-03 Tue 6,000,000 - 1,930,425,255 +23290 439 -
2022-05-06 Fri 6,000,000 - 1,930,453,030 +27775 439 -
2022-05-07 Sat 6,000,000 - 1,930,453,030 - 439 -
2022-05-18 Wed 6,000,000 - 1,529,774,128 -400678902 338 -101
2022-05-25 Wed 5,990,000 -10000 1,529,833,668 +59540 342 +4
2022-05-28 Sat 5,990,000 - 1,529,849,909 +16241 342 -
Toplam Özet -30000 -399630799 -98
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes