Tsa'Borz TV
Tsa'Borz TV

Tribün, kültür ve tarih üzerine videolar.

Aboneler

1,040

gösterimler

1,001,012

Videolar

48

YouTube ID

UCA05L9ay2XkxK1R3_8cmgNg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2020-04-13 Mon 1,040 - 987,740 - 47 -
2020-04-19 Sun 1,040 - 988,904 +1164 47 -
2020-04-27 Mon 1,040 - 990,199 +1295 47 -
2020-05-04 Mon 1,040 - 991,105 +906 47 -
2020-05-05 Tue 1,040 - 991,247 +142 47 -
2020-05-06 Wed 1,040 - 991,402 +155 47 -
2020-05-17 Sun 1,040 - 993,458 +2056 47 -
2020-05-23 Sat 1,040 - 994,481 +1023 47 -
2020-05-26 Tue 1,040 - 994,891 +410 47 -
2020-05-30 Sat 1,040 - 995,585 +694 48 +1
2020-06-01 Mon 1,040 - 995,883 +298 48 -
2020-06-03 Wed 1,040 - 996,148 +265 48 -
2020-06-09 Tue 1,040 - 996,911 +763 48 -
2020-06-20 Sat 1,040 - 998,176 +1265 48 -
2020-07-11 Sat 1,040 - 1,001,012 +2836 48 -
Toplam Özet - +13272 +1
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes