İslam Kaya
İslam Kaya

Kıymetli dostlar; BİR HAYIRLI İŞE VESİLE OLAN ONU YAPMIŞ GİBİDİR. Hadisi şerifi gereğince 6 yılı aşkın medresede Arapça İslami ilimler okumam vesilesi ile bildiklerimi siz kıymetli arkadaşlarımla paylaşıyorum. Hayata dair size fayda verecek içerikler üretmeyi her zaman gaye edindim. İnşaallah hayırlı işlere vesile oluruz. Gayret bizden başarı Rabbimizden. Vesselam

Aboneler

445

gösterimler

6,843

Videolar

25

YouTube ID

UCANSV9f_wTvJ0VA9LvQg-yg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2020-07-09 Thu 441 - 6,522 - 25 -
2020-07-11 Sat 444 +3 6,554 +32 25 -
2020-07-13 Mon 445 +1 6,603 +49 25 -
2020-07-14 Tue 445 - 6,636 +33 25 -
2020-07-16 Thu 446 +1 6,661 +25 25 -
2020-07-17 Fri 445 -1 6,665 +4 25 -
2020-07-20 Mon 445 - 6,704 +39 25 -
2020-07-23 Thu 446 +1 6,743 +39 25 -
2020-07-24 Fri 446 - 6,755 +12 25 -
2020-07-25 Sat 447 +1 6,764 +9 25 -
2020-07-26 Sun 447 - 6,772 +8 25 -
2020-07-29 Wed 446 -1 6,811 +39 25 -
2020-08-01 Sat 446 - 6,824 +13 25 -
2020-08-02 Sun 446 - 6,833 +9 25 -
2020-08-03 Mon 445 -1 6,843 +10 25 -
Toplam Özet +4 +321 -
Sonraki güncelleme 1 hours 6 minutes