Herşey Yolunda
Herşey Yolunda

Merhabalar arkadaşlar eğer şuan bu yazıyı okuyorsanız mutlaka dikkatinizi çeken birşeyler olmuştur sizden ricam Herşey Yolunda kanalımıza abone olarak ailemizin bir parçası olman. Kanalımızda eğlence güncel haberler masterchef survivor analiz tahminler yeni gelişmeler ve daha bir sürü sayamadığımız içerik bulabilirsin :)

Aboneler

37,600

gösterimler

17,990,648

Videolar

1,666

YouTube ID

UCARJtQs39UEnwQsh8hZjBjw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-07-01 Fri 37,300 - 17,396,541 - 1,602 -
2022-07-02 Sat 37,300 - 17,496,094 +99553 1,604 +2
2022-07-03 Sun 37,400 +100 17,531,125 +35031 1,605 +1
2022-07-05 Tue 37,400 - 17,562,773 +31648 1,610 +5
2022-07-07 Thu 37,400 - 17,585,508 +22735 1,614 +4
2022-07-12 Tue 37,400 - 17,650,879 +65371 1,617 +3
2022-07-13 Wed 37,500 +100 17,661,476 +10597 1,618 +1
2022-07-14 Thu 37,500 - 17,669,677 +8201 1,619 +1
2022-07-21 Thu 37,500 - 17,748,003 +78326 1,631 +12
2022-07-30 Sat 37,500 - 17,839,761 +91758 1,639 +8
2022-07-31 Sun 37,500 - 17,853,355 +13594 1,639 -
2022-08-05 Fri 37,600 +100 17,918,693 +65338 1,653 +14
2022-08-07 Sun 37,600 - 17,968,093 +49400 1,663 +10
2022-08-08 Mon 37,600 - 17,990,648 +22555 1,664 +1
2022-08-09 Tue 37,600 - 17,990,648 - 1,666 +2
Toplam Özet +300 +594107 +64
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes