Şafak Neguzel
Şafak Neguzel

Aboneler

2,430

gösterimler

2,591,403

Videolar

1,266

YouTube ID

UCAe5PlglMxPmHrp7zLNN52A

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-06-30 Thu 2,410 - 2,571,206 - 1,259 -
2022-07-01 Fri 2,410 - 2,571,756 +550 1,259 -
2022-07-02 Sat 2,410 - 2,571,756 - 1,260 +1
2022-07-10 Sun 2,410 - 2,575,890 +4134 1,262 +2
2022-07-12 Tue 2,420 +10 2,576,697 +807 1,263 +1
2022-07-14 Thu 2,420 - 2,577,753 +1056 1,262 -1
2022-07-20 Wed 2,420 - 2,580,313 +2560 1,264 +2
2022-07-23 Sat 2,420 - 2,581,236 +923 1,264 -
2022-07-25 Mon 2,420 - 2,582,611 +1375 1,264 -
2022-07-28 Thu 2,420 - 2,583,506 +895 1,265 +1
2022-07-30 Sat 2,420 - 2,584,882 +1376 1,265 -
2022-08-01 Mon 2,430 +10 2,587,325 +2443 1,266 +1
2022-08-02 Tue 2,430 - 2,587,946 +621 1,266 -
2022-08-07 Sun 2,430 - 2,590,846 +2900 1,266 -
2022-08-09 Tue 2,430 - 2,591,403 +557 1,266 -
Toplam Özet +20 +20197 +7
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes