Trabzon'da Futbol
Trabzon'da Futbol

Trabzonspor maç analizleri, istatistikleri Trabzonspor Team Analysis, Stats and News Update / İletişim için: trabzonsporanaliz@gmail.com

Subscribers

1,010

Views

85,908

Videos

65

YouTube ID

UCHbzYIWTVi9hG92o2lVcUeg

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-09-12 Thu 992 - 362,829 - 223 -
2019-09-22 Sun 1,010 +18 368,240 +5411 229 +6
2019-09-30 Mon 1,010 - 75,598 -292642 60 -169
2019-10-09 Wed 1,010 - 78,825 +3227 61 +1
2019-10-10 Thu 1,010 - 79,008 +183 61 -
2019-10-13 Sun 1,010 - 79,518 +510 61 -
2019-10-18 Fri 1,010 - 80,011 +493 61 -
2019-10-20 Sun 1,000 -10 80,280 +269 61 -
2019-10-28 Mon 1,000 - 81,822 +1542 62 +1
2019-10-29 Tue 1,000 - 82,081 +259 62 -
2019-11-04 Mon 1,010 +10 84,108 +2027 65 +3
2019-11-05 Tue 1,010 - 84,268 +160 65 -
2019-11-09 Sat 1,010 - 84,932 +664 65 -
2019-11-10 Sun 1,010 - 85,072 +140 65 -
2019-11-14 Thu 1,010 - 85,908 +836 65 -
Total Summary +18 -276921 -158
Next update in 5 hours 0 minutes