Online Ehliyet TV
Online Ehliyet TV

Değerli Takipçilerimiz, 1989 Yılında Kurulan Kuruluşumuz Bu Güne kadar 60.000 Kişiyi Ehliyet Sahibi Yaparak Niğde İlinde Zoru Başarmıştır. Çalışan Personellerimizi Özenle Seçip Yetiştirip, Yıllardır Kadromuzu Bozmadan ve Eğitimden Ödün vermeden Müşterilerimize Gereken Özeni Gösterdiğimize İnanıyoruz. 2019 Yılı Başında Dünyanın En Büyük Video Platformu YouTube Platformuna Giriş Yaptık, Youtube Kanalı Kurarken Sadece Müşterilerimiz için Değil, Türkiyenin Her Yerine Ulaşabilmek için ONLİNE EHLİYET TV Adında Giriş Yaptık Umarım Bizi Çok Sevmişsinizdir. ? BU KANAL ; NİĞDE MUSTAFA ŞAHİN EĞİTİM HİZMETLERİ OTOMOTİV GIDA REKLAMCILIK TİCARET VE LİMİTED ŞİRKETİ KURULUŞUDUR. Tüm reklam ve işbirliği talepleriniz için ; Aşağıdaki e-posta üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Aboneler

135,000

gösterimler

8,899,553

Videolar

106

YouTube ID

UCMF7vH0k-2kxmJM-HsjYD0A

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-03-19 Sat 136,000 - 8,546,892 - 88 -
2022-03-21 Mon 136,000 - 8,553,885 +6993 88 -
2022-03-29 Tue 136,000 - 8,605,181 +51296 90 +2
2022-03-30 Wed 136,000 - 8,608,436 +3255 90 -
2022-04-08 Fri 135,000 -1000 8,646,353 +37917 90 -
2022-04-10 Sun 135,000 - 8,651,296 +4943 90 -
2022-04-19 Tue 135,000 - 8,697,948 +46652 90 -
2022-04-21 Thu 135,000 - 8,707,787 +9839 90 -
2022-04-29 Fri 135,000 - 8,736,003 +28216 90 -
2022-05-02 Mon 135,000 - 8,745,801 +9798 90 -
2022-05-09 Mon 135,000 - 8,760,030 +14229 90 -
2022-05-14 Sat 135,000 - 8,776,544 +16514 90 -
2022-05-19 Thu 135,000 - 8,810,135 +33591 91 +1
2022-05-25 Wed 135,000 - 8,873,474 +63339 103 +12
2022-05-28 Sat 135,000 - 8,899,553 +26079 106 +3
Toplam Özet -1000 +352661 +18
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes