AFA Akademi
AFA Akademi

PROFESYONEL olma yolunda ilerleyen bir kulüp!

Aboneler

1,010

gösterimler

227,795

Videolar

310

YouTube ID

UCMKWfGpHGeOmqQVUdfrb5Ow

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2020-07-13 Mon 1,000 - 224,957 - 309 -
2020-07-18 Sat 1,010 +10 225,095 +138 309 -
2020-07-19 Sun 1,010 - 225,121 +26 309 -
2020-07-21 Tue 1,010 - 225,184 +63 309 -
2020-07-24 Fri 1,010 - 225,354 +170 309 -
2020-07-28 Tue 1,010 - 225,510 +156 309 -
2020-07-31 Fri 1,010 - 225,653 +143 309 -
2020-08-07 Fri 1,010 - 225,919 +266 309 -
2020-08-10 Mon 1,010 - 226,029 +110 309 -
2020-08-13 Thu 1,010 - 226,119 +90 309 -
2020-08-16 Sun 1,010 - 226,197 +78 309 -
2020-08-18 Tue 1,010 - 226,280 +83 309 -
2020-08-30 Sun 1,010 - 226,964 +684 310 +1
2020-09-16 Wed 1,010 - 227,656 +692 310 -
2020-09-20 Sun 1,010 - 227,795 +139 310 -
Toplam Özet +10 +2838 +1
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes