MUSTAFA YILDIZ
MUSTAFA YILDIZ

Merhaba arkadaşlar ben Mustafa Yıldız. Bu kanalda sizlerle eğlenceli,komik ve bilgilendirici sokak röportajları çekiyorum ve bunları sizlerle paylaşıyorum. Bu işte daha başlangıç aşamasındayım sizlerin destekleriyle inşallah en kısa zamanda büyüyeceğim ve daha kaliteli videolar sizlere sunacağım. Her hafta yeni bir video atıyorum. Bu videolardan haberdar olmak için kanala abone olup bildirimleri açmayı unutmayın!

Subscribers

1,550

Views

88,096

Videos

20

YouTube ID

UCMbLpovKbibBXYo_nr_ocLQ

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-10-09 Wed 1,440 - 67,975 - 17 -
2019-10-22 Tue 1,470 +30 74,480 +6505 19 +2
2019-11-14 Thu 1,520 +50 79,616 +5136 19 -
2019-11-15 Fri 1,520 - 79,817 +201 19 -
2019-11-22 Fri 1,520 - 81,358 +1541 19 -
2019-12-02 Mon 1,530 +10 83,238 +1880 19 -
2019-12-12 Thu 1,530 - 84,344 +1106 19 -
2019-12-16 Mon 1,530 - 84,689 +345 19 -
2019-12-17 Tue 1,530 - 84,827 +138 19 -
2019-12-23 Mon 1,530 - 85,348 +521 19 -
2019-12-29 Sun 1,540 +10 85,847 +499 19 -
2020-01-01 Wed 1,530 -10 86,109 +262 19 -
2020-01-06 Mon 1,540 +10 86,552 +443 19 -
2020-01-10 Fri 1,540 - 86,863 +311 19 -
2020-01-21 Tue 1,550 +10 88,096 +1233 20 +1
Total Summary +110 +20121 +3
Next update in 5 hours 0 minutes