Fevzi Ayhan
Fevzi Ayhan

#geleneksel #yağlı #güreş #videoları

Aboneler

2,910

gösterimler

2,359,786

Videolar

1,587

YouTube ID

UCMdr7n4UdIe5TdmdTp7rpxQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-06-16 Thu 2,760 - 2,254,479 - 1,526 -
2022-06-21 Tue 2,780 +20 2,261,875 +7396 1,526 -
2022-06-22 Wed 2,780 - 2,265,937 +4062 1,526 -
2022-06-23 Thu 2,780 - 2,267,911 +1974 1,526 -
2022-06-25 Sat 2,780 - 2,271,816 +3905 1,543 +17
2022-06-29 Wed 2,790 +10 2,281,004 +9188 1,543 -
2022-07-01 Fri 2,790 - 2,284,745 +3741 1,543 -
2022-07-03 Sun 2,800 +10 2,287,886 +3141 1,543 -
2022-07-04 Mon 2,810 +10 2,290,042 +2156 1,543 -
2022-07-14 Thu 2,840 +30 2,310,591 +20549 1,557 +14
2022-07-24 Sun 2,870 +30 2,329,464 +18873 1,571 +14
2022-07-25 Mon 2,870 - 2,331,435 +1971 1,571 -
2022-08-04 Thu 2,900 +30 2,348,803 +17368 1,583 +12
2022-08-08 Mon 2,910 +10 2,358,141 +9338 1,587 +4
2022-08-09 Tue 2,910 - 2,359,786 +1645 1,587 -
Toplam Özet +150 +105307 +61
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes