Rıfat Güler Official
Rıfat Güler Official

MERHABA BEN RIFAT 4 YIL YOUTUBEDEYİM YAŞIMI SORACAK OLURSANIZDA 13 YAŞINDAYIM BU KANALDA EĞLENCE PARODİ VİDEOLARI DEĞERLENDİRİYORUZ EĞER KANALIMA ABONE DEĞİLSEN 2DK ABONE OL BUTANUNA BASARSAN SEVİNİRİM TEŞEKÜRLER #RG 10 ABONE ? 20 ABONE? 30 ABONE? 40 ABONE? 50 ABONE ? 60 ABONE ? 100 ABONE? 110 ABONE? 120 ABONE? 140 ABONE? 150 ABONE? 160 ABONE? 170 ABONE? 180 ABONE? 190 ABONE? 200 ABONE? 210 ABONE? 270 ABONE?

Subscribers

330

Views

13,677

Videos

25

YouTube ID

UCOz3us6lVNM15fFUGRG7yxA

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-09-19 Thu 274 - 6,505 - 9 -
2019-09-21 Sat 276 +2 6,548 +43 9 -
2019-09-25 Wed 277 +1 6,575 +27 9 -
2019-09-29 Sun 278 +1 6,693 +118 11 +2
2019-09-30 Mon 278 - 6,705 +12 11 -
2019-10-08 Tue 280 +2 6,514 -191 8 -3
2019-10-09 Wed 279 -1 6,517 +3 8 -
2019-10-10 Thu 279 - 6,517 - 8 -
2019-10-16 Wed 280 +1 6,654 +137 12 +4
2019-10-18 Fri 284 +4 6,811 +157 15 +3
2019-10-27 Sun 304 +20 7,930 +1119 19 +4
2019-10-31 Thu 315 +11 6,668 -1262 8 -11
2019-11-03 Sun 327 +12 6,772 +104 10 +2
2019-11-09 Sat 329 +2 10,328 +3556 16 +6
2019-11-14 Thu 330 +1 13,677 +3349 25 +9
Total Summary +56 +7172 +16
Next update in 5 hours 0 minutes