Rahatlatıcı Videolar
Rahatlatıcı Videolar

Rahatlatıcı Videolar Kanalına Hoş Geldiniz. Kanalımızda Her Gün Yeni Derlediğimiz ''En İyi Slime Videolarını'' Paylaşıyoruz. Sende Bu Videolardan Haberdar Olmak İstiyorsan Kanalımıza Abone Olabilirsin. Bu kanalda kullanılan Bütün Videolar Pusic Entertainment tarafından lisanslanmıştır. All of the videos used on this channel are licensed by Pusic Entertainment.

Aboneler

3,880,000

gösterimler

201,162,628

Videolar

1,046

YouTube ID

UCR0YssFs8nYdbbsyObtl_6w

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-01-16 Sun 3,900,000 - 193,907,386 - 955 -
2022-01-18 Tue 3,900,000 - 194,115,678 +208292 957 +2
2022-02-04 Fri 3,900,000 - 195,199,492 +1083814 972 +15
2022-02-23 Wed 3,890,000 -10000 196,229,519 +1030027 983 +11
2022-03-12 Sat 3,890,000 - 196,746,785 +517266 981 -2
2022-03-13 Sun 3,890,000 - 196,808,949 +62164 982 +1
2022-03-21 Mon 3,890,000 - 197,206,729 +397780 988 +6
2022-03-31 Thu 3,890,000 - 197,833,123 +626394 996 +8
2022-04-01 Fri 3,890,000 - 197,880,780 +47657 996 -
2022-04-18 Mon 3,880,000 -10000 198,985,246 +1104466 1,012 +16
2022-04-20 Wed 3,880,000 - 199,080,181 +94935 1,014 +2
2022-05-06 Fri 3,880,000 - 199,982,363 +902182 1,027 +13
2022-05-09 Mon 3,880,000 - 200,107,946 +125583 1,030 +3
2022-05-24 Tue 3,880,000 - 200,972,423 +864477 1,043 +13
2022-05-28 Sat 3,880,000 - 201,162,628 +190205 1,046 +3
Toplam Özet -20000 +7255242 +91
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes