Kick Boks
Kick Boks

Bursa Kick Boks Milli Takımlar Antrenörü Sefer GÜNEŞ 0545 298 78 58

Aboneler

1,330

gösterimler

475,947

Videolar

1,106

YouTube ID

UCREltFqzJJAj0wguc71pdSA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-06-14 Tue 1,300 - 459,891 - 1,098 -
2022-06-22 Wed 1,310 +10 462,395 +2504 1,098 -
2022-06-23 Thu 1,310 - 462,705 +310 1,098 -
2022-06-28 Tue 1,310 - 465,197 +2492 1,099 +1
2022-06-29 Wed 1,310 - 465,531 +334 1,099 -
2022-07-02 Sat 1,310 - 466,289 +758 1,099 -
2022-07-13 Wed 1,320 +10 468,904 +2615 1,100 +1
2022-07-14 Thu 1,320 - 468,904 - 1,100 -
2022-07-23 Sat 1,320 - 471,395 +2491 1,101 +1
2022-07-26 Tue 1,320 - 472,265 +870 1,101 -
2022-07-29 Fri 1,320 - 473,036 +771 1,102 +1
2022-07-31 Sun 1,330 +10 473,482 +446 1,102 -
2022-08-03 Wed 1,330 - 474,275 +793 1,102 -
2022-08-07 Sun 1,330 - 475,385 +1110 1,106 +4
2022-08-09 Tue 1,330 - 475,947 +562 1,106 -
Toplam Özet +30 +16056 +8
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes