Alper Demirkaya
Alper Demirkaya

25 Sene gitara ara verdikten sonra 2017 Mart ta fingerstyle tarzında yeniden başladım, ilerlemeye devam. Son aylarda ne olduğunu anlamadan kendimi Elektrikli Scooter dünyasında buldum :))) I started to play guitar again but this time" fingerstyle" at March of 2017 "AFTER" 25 years break , I continue developing.

Aboneler

761

gösterimler

126,026

Videolar

228

YouTube ID

UCTejLjlrSTUNVRNug4Ucmqg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2020-08-06 Thu 676 - 122,469 - 245 -
2020-08-07 Fri 675 -1 122,705 +236 245 -
2020-08-09 Sun 676 +1 122,377 -328 244 -1
2020-08-10 Mon 678 +2 122,761 +384 244 -
2020-08-11 Tue 681 +3 123,059 +298 244 -
2020-08-19 Wed 692 +11 126,367 +3308 246 +2
2020-08-24 Mon 705 +13 128,134 +1767 247 +1
2020-08-26 Wed 707 +2 128,930 +796 248 +1
2020-08-27 Thu 708 +1 129,282 +352 248 -
2020-08-29 Sat 709 +1 129,721 +439 247 -1
2020-08-30 Sun 710 +1 130,088 +367 247 -
2020-09-01 Tue 711 +1 130,754 +666 247 -
2020-09-05 Sat 726 +15 130,923 +169 237 -10
2020-09-13 Sun 751 +25 134,364 +3441 239 +2
2020-09-20 Sun 761 +10 126,026 -8338 228 -11
Toplam Özet +85 +3557 -17
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes