atv
atv

Türkiye'nin en büyük televizyon YouTube kanalı.

Aboneler

10,200,000

gösterimler

6,836,420,959

Videolar

21,461

YouTube ID

UCUVZ7T_kwkxDOGFcDlFI-hg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-02-12 Sat 9,690,000 - 6,541,567,482 - 20,348 -
2022-02-19 Sat 9,760,000 +70000 6,567,004,370 +25436888 20,416 +68
2022-02-20 Sun 9,770,000 +10000 6,571,193,892 +4189522 20,424 +8
2022-02-27 Sun 9,840,000 +70000 6,602,964,718 +31770826 20,485 +61
2022-03-09 Wed 9,900,000 +60000 6,635,832,352 +32867634 20,556 +71
2022-03-14 Mon 9,950,000 +50000 6,657,017,311 +21184959 20,606 +50
2022-03-29 Tue 10,000,000 +50000 6,707,727,067 +50709756 20,794 +188
2022-03-30 Wed 10,000,000 - 6,707,727,067 - 20,803 +9
2022-04-14 Thu 10,100,000 +100000 6,758,330,003 +50602936 21,005 +202
2022-04-17 Sun 10,100,000 - 6,766,946,049 +8616046 21,049 +44
2022-04-30 Sat 10,100,000 - 6,803,164,575 +36218526 21,198 +149
2022-05-06 Fri 10,100,000 - 6,816,790,399 +13625824 21,233 +35
2022-05-15 Sun 10,200,000 +100000 6,839,902,024 +23111625 21,335 +102
2022-05-24 Tue 10,200,000 - 6,803,918,334 -35983690 20,341 -994
2022-05-28 Sat 10,200,000 - 6,836,420,959 +32502625 21,461 +1120
Toplam Özet +510000 +294853477 +1113
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes