Musicy Trap
Musicy Trap

Musicy Trap Medya Çünkü müzik, atamadığımız çığlıklar, söyleyemediğimiz sözler, anlatamadığımız şeylerdi... 00:00 ●━━━━━━────── 01:00 ⇆ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ ↻ ?Bazen bir şarkı çalar, sen binlerce şey hissedersin.? Her Hafta 1 Yeni Şarkı

Aboneler

14,700

gösterimler

9,799,202

Videolar

68

YouTube ID

UCUZtUHLKQQT-n_xSgRMRcaw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-03-22 Tue 14,600 - 9,694,440 - 68 -
2022-03-29 Tue 14,600 - 9,709,279 +14839 68 -
2022-04-01 Fri 14,600 - 9,713,784 +4505 68 -
2022-04-08 Fri 14,600 - 9,726,295 +12511 68 -
2022-04-12 Tue 14,600 - 9,731,939 +5644 68 -
2022-04-19 Tue 14,600 - 9,743,610 +11671 68 -
2022-04-22 Fri 14,600 - 9,747,488 +3878 68 -
2022-04-29 Fri 14,600 - 9,759,458 +11970 68 -
2022-05-02 Mon 14,600 - 9,764,223 +4765 68 -
2022-05-07 Sat 14,600 - 9,771,569 +7346 68 -
2022-05-09 Mon 14,700 +100 9,774,629 +3060 68 -
2022-05-12 Thu 14,700 - 9,778,602 +3973 68 -
2022-05-20 Fri 14,700 - 9,789,256 +10654 68 -
2022-05-23 Mon 14,700 - 9,793,421 +4165 68 -
2022-05-28 Sat 14,700 - 9,799,202 +5781 68 -
Toplam Özet +100 +104762 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes