Lezzet Yöresi
Lezzet Yöresi

En Nefis Yemek, Pasta, Börek, Tatlı ve Meze Tarifleri. Ben çok severek, tariflerimi hazırlıyorum?Sizleri de merak ediyorum?Yorum yazarak Varlığınızı gösterirseniz çok sevinirim?Vaktinizi ayırıp videolarımı izlediğiniz için teşekkür ederim ??Kendim beğenmediğim Hiç bir tarifi sizlerle paylaşmıyorum. Tariflerimi gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz. ?Yeni tariflerimden haberdar olmak için kanalıma ABONE olup bildirim ? zilini açmayı unutmayın ????????? https://youtube.com/channel/UCUcfnIkpxKQyNs0mwJZWysw Beni İnstagram dan da takip edebilirsiniz ????????????? https://instagram.com/lezzetyoresi?igshid=1idwdpr1d4w9z

Aboneler

284,000

gösterimler

56,999,026

Videolar

1,062

YouTube ID

UCUcfnIkpxKQyNs0mwJZWysw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-07-03 Sun 282,000 - 56,261,033 - 1,035 -
2022-07-05 Tue 282,000 - 56,296,960 +35927 1,036 +1
2022-07-06 Wed 283,000 +1000 56,316,234 +19274 1,038 +2
2022-07-09 Sat 283,000 - 56,397,208 +80974 1,040 +2
2022-07-10 Sun 283,000 - 56,450,268 +53060 1,040 -
2022-07-13 Wed 283,000 - 56,504,973 +54705 1,042 +2
2022-07-14 Thu 283,000 - 56,539,530 +34557 1,042 -
2022-07-17 Sun 283,000 - 56,591,731 +52201 1,044 +2
2022-07-20 Wed 283,000 - 56,640,984 +49253 1,046 +2
2022-07-22 Fri 283,000 - 56,674,567 +33583 1,048 +2
2022-07-23 Sat 283,000 - 56,692,519 +17952 1,049 +1
2022-07-30 Sat 284,000 +1000 56,815,114 +122595 1,056 +7
2022-08-01 Mon 284,000 - 56,849,636 +34522 1,057 +1
2022-08-05 Fri 284,000 - 56,927,199 +77563 1,060 +3
2022-08-09 Tue 284,000 - 56,999,026 +71827 1,062 +2
Toplam Özet +2000 +737993 +27
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes