KAYAELC
KAYAELC

ELEKTRONİK, MEKANİK, MEKATRONİK, OTOMASYON, BİLİM, TEKNOLOJİ, FELSEFE, SANAT VE FİKİR ALIŞVERİŞ KANALI

Aboneler

91,700

gösterimler

23,617,781

Videolar

365

YouTube ID

UCV6Xlntv5z0XQAnktHGcjSA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-01-25 Tue 79,800 - 18,957,502 - 344 -
2022-02-05 Sat 81,700 +1900 19,560,060 +602558 345 +1
2022-02-07 Mon 81,900 +200 19,628,033 +67973 345 -
2022-02-16 Wed 83,200 +1300 20,042,090 +414057 346 +1
2022-02-17 Thu 83,300 +100 20,091,564 +49474 346 -
2022-02-28 Mon 84,500 +1200 20,554,691 +463127 348 +2
2022-03-11 Fri 85,500 +1000 20,932,517 +377826 350 +2
2022-03-22 Tue 86,700 +1200 21,295,044 +362527 352 +2
2022-04-02 Sat 87,400 +700 21,523,509 +228465 353 +1
2022-04-04 Mon 87,500 +100 21,607,603 +84094 353 -
2022-04-13 Wed 88,300 +800 21,994,084 +386481 355 +2
2022-04-24 Sun 89,400 +1100 22,491,171 +497087 358 +3
2022-05-05 Thu 90,200 +800 22,871,642 +380471 360 +2
2022-05-17 Tue 91,100 +900 23,339,254 +467612 363 +3
2022-05-28 Sat 91,700 +600 23,617,781 +278527 365 +2
Toplam Özet +11900 +4660279 +21
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes