Yunus Emre Ahıskalı
Yunus Emre Ahıskalı

AHISKA TÜRKÜ✔ Video blogger???? HABER KOMEDİ İLGİNC VİDEOLAR

Aboneler

6,100

gösterimler

8,271,133

Videolar

158

YouTube ID

UCVB--tCj8Zsh2uzgNOlKYyQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-02-16 Wed 5,970 - 7,815,358 - 151 -
2022-02-17 Thu 5,980 +10 7,843,486 +28128 151 -
2022-02-28 Mon 6,080 +100 8,130,615 +287129 154 +3
2022-03-12 Sat 6,120 +40 8,213,652 +83037 155 +1
2022-03-24 Thu 6,130 +10 8,236,665 +23013 157 +2
2022-04-05 Tue 6,130 - 8,246,046 +9381 157 -
2022-04-17 Sun 6,120 -10 8,255,060 +9014 157 -
2022-04-29 Fri 6,110 -10 8,263,181 +8121 157 -
2022-04-30 Sat 6,110 - 8,263,181 - 157 -
2022-05-11 Wed 6,110 - 8,269,528 +6347 158 +1
2022-05-12 Thu 6,110 - 8,269,528 - 158 -
2022-05-21 Sat 6,110 - 8,270,381 +853 158 -
2022-05-23 Mon 6,110 - 8,270,644 +263 158 -
2022-05-24 Tue 6,110 - 8,270,731 +87 158 -
2022-05-28 Sat 6,100 -10 8,271,133 +402 158 -
Toplam Özet +130 +455775 +7
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes