Erinç
Erinç

Merhaba! Ben uzay sevdalısı bir müzik yapıcıyım :) Benimle bu yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Hoşgeldin ;) Erinç official Youtube channel

Subscribers

453

Views

6,580

Videos

21

YouTube ID

UCW1CvFbDmsTrrybswwTaYhg

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-11-07 Thu 448 - 6,087 - 18 -
2019-11-12 Tue 449 +1 6,183 +96 19 +1
2019-11-13 Wed 449 - 6,219 +36 20 +1
2019-11-20 Wed 450 +1 6,323 +104 20 -
2019-11-25 Mon 450 - 6,346 +23 20 -
2019-12-01 Sun 452 +2 6,379 +33 20 -
2019-12-06 Fri 453 +1 6,485 +106 21 +1
2019-12-08 Sun 453 - 6,514 +29 21 -
2019-12-11 Wed 453 - 6,544 +30 21 -
2019-12-13 Fri 453 - 6,577 +33 21 -
2019-12-14 Sat 453 - 6,580 +3 21 -
Total Summary +5 +493 +3
Next update in 5 hours 0 minutes