BıDıK Tv
BıDıK Tv

Erva ile okul öncesi ve ilkokul seviyesi ingilizce ve Türkçe eğitici animasyon ve eğlenceli çocuk şarkıları ve çocuk videoları hazırlayıp çocuklarımızın hem eğlenip hem öğrenmesi için çalışıyorum sizlere daha iyi ve eğlenceli videolar hazırlamamız için bizlerden desteklerinizi eksik etmeyin arkadaşlar kanalımızı sosyal media platformlarında paylaşırsanız çok memnun oluruz çocuklarımız geleceğimizdir eğitim sıfır yaştan başlar. bizler çocuklarımıza bir nebze de olsa faydalı olmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz bu yolda bizleri yalnız bırakmayın hepinizi seviyoruz ENGLİSH EXPLANATİON I'm working with Erva to prepare preschool and primary school level English and Turkish educational animations, fun children's songs and children's videos so that our children can both have fun and learn. Do not miss your support so that we can prepare better and entertaining videos for you, my friends, I would be very pleased if you share our channel on social media platforms.

Aboneler

11,700

gösterimler

6,875,241

Videolar

171

YouTube ID

UCYBXMfwRxGyA94xr8jWEqmg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-03-13 Sun 8,640 - 4,752,892 - 155 -
2022-03-18 Fri 8,820 +180 4,876,060 +123168 155 -
2022-03-24 Thu 9,100 +280 5,061,217 +185157 157 +2
2022-03-29 Tue 9,290 +190 5,191,546 +130329 157 -
2022-04-04 Mon 9,520 +230 5,332,236 +140690 160 +3
2022-04-08 Fri 9,700 +180 5,441,209 +108973 161 +1
2022-04-15 Fri 9,970 +270 5,647,603 +206394 161 -
2022-04-19 Tue 10,100 +130 5,723,173 +75570 162 +1
2022-04-26 Tue 10,300 +200 5,880,101 +156928 165 +3
2022-04-29 Fri 10,400 +100 5,955,811 +75710 166 +1
2022-05-07 Sat 10,600 +200 6,143,009 +187198 166 -
2022-05-09 Mon 10,800 +200 6,204,408 +61399 167 +1
2022-05-18 Wed 11,100 +300 6,424,967 +220559 170 +3
2022-05-20 Fri 11,200 +100 6,499,712 +74745 171 +1
2022-05-28 Sat 11,700 +500 6,875,241 +375529 171 -
Toplam Özet +3060 +2122349 +16
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes