Berat'ın Abisi
Berat'ın Abisi

Hepinize merhaba arkadaşlar. Ben Berat’ın Abisi Buğra. Kanalımızda evimizin neşesi Berat ve babam ile birlikte balon, balon oyunları, doktorculuk oyunu, slaym videoları, oyuncak, eğlenceli aktivite, oyuncak videoları, parkta oynarken çektiğimiz neşeli ve eğlenceli videolar ve benim en çok sevdiğim skeç, parodi videoları çekerek paylaşıyoruz. Sizlerde bizim komedi, oyun, eğlence dolu videolarımızı izlemek ve bize katılmak isterseniz lütfen kanalımıza ABONE olmayı, videolarımızı beğenmeyi ve yorum yazmayı unutmayın… Mutlu kalın :)

Aboneler

1,900,000

gösterimler

1,481,521,430

Videolar

935

YouTube ID

UCYP3bGQSTxI3Dh3sNZPPxpw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-01-29 Sat 1,850,000 - 1,359,676,769 - 828 -
2022-02-04 Fri 1,850,000 - 1,366,170,303 +6493534 832 +4
2022-02-16 Wed 1,860,000 +10000 1,384,145,331 +17975028 844 +12
2022-02-19 Sat 1,860,000 - 1,388,409,876 +4264545 847 +3
2022-03-06 Sun 1,870,000 +10000 1,398,942,094 +10532218 860 +13
2022-03-21 Mon 1,870,000 - 1,415,951,166 +17009072 873 +13
2022-03-24 Thu 1,870,000 - 1,419,818,866 +3867700 877 +4
2022-04-04 Mon 1,880,000 +10000 1,432,762,525 +12943659 888 +11
2022-04-12 Tue 1,880,000 - 1,442,634,768 +9872243 893 +5
2022-04-19 Tue 1,890,000 +10000 1,451,318,749 +8683981 900 +7
2022-04-20 Wed 1,890,000 - 1,452,561,674 +1242925 901 +1
2022-05-01 Sun 1,900,000 +10000 1,463,833,171 +11271497 912 +11
2022-05-05 Thu 1,900,000 - 1,465,753,494 +1920323 915 +3
2022-05-20 Fri 1,900,000 - 1,475,009,178 +9255684 928 +13
2022-05-28 Sat 1,900,000 - 1,481,521,430 +6512252 935 +7
Toplam Özet +50000 +121844661 +107
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes