ÇILGIN MOZART
ÇILGIN MOZART

Muzigin Faydalari Müziğin Yararları Nelerdir ? Stresi Azaltır. Müzik dinlemenin en bilinen faydalarından biri stresi azaltmasıdır. ... Depresyonu Önler. Müzik, depresyon üzerinde derin etkiler bırakabilir. ... Rahat Uymayı Sağlar. ... Vasküler Sağlık. ... Diyet ve Egzersize Yardımcı Olur. ... İnme İnen Hastalar. ... Çocuk Gelişimine Yardımcı Oluyor. ... Ağrıyı Azaltır.

Aboneler

577

gösterimler

4,342

Videolar

9

YouTube ID

UC_JCcz9Fv4xO6T5BFSEEjCg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2020-03-18 Wed 510 - 3,584 - 6 -
2020-03-29 Sun 508 -2 3,627 +43 6 -
2020-04-04 Sat 507 -1 3,642 +15 6 -
2020-04-14 Tue 504 -3 3,698 +56 7 +1
2020-04-26 Sun 501 -3 3,721 +23 7 -
2020-04-29 Wed 498 -3 3,734 +13 7 -
2020-05-04 Mon 497 -1 3,763 +29 7 -
2020-05-12 Tue 537 +40 3,898 +135 7 -
2020-05-19 Tue 576 +39 4,059 +161 7 -
2020-05-22 Fri 577 +1 4,071 +12 7 -
2020-05-29 Fri 579 +2 4,094 +23 7 -
2020-06-01 Mon 578 -1 4,151 +57 7 -
2020-07-05 Sun 575 -3 4,302 +151 9 +2
2020-07-10 Fri 576 +1 4,327 +25 9 -
2020-07-11 Sat 577 +1 4,342 +15 9 -
Toplam Özet +67 +758 +3
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes