HÜZÜNLU GENÇ
HÜZÜNLU GENÇ

Herkese merhaba, ben Osman Yusuf söğüt, paylaşımlarim az da olsa sizlerde birşeyler uyandırdiysa ne mutlu bana.Sizde emeğe saygı için kanalıma abone olup paylaşımlarima yorum yapıp beğenmeyi unutmayın lütfen.Her hafta 3 yeni videom sizlerle olacaktır.Kanalima abone olanlara şimdiden teşekkür ederim.Sen yoksan biz bir kisi eksigiz demektir.

Subscribers

411

Views

83,652

Videos

102

YouTube ID

UC_S3nFuyVD3ShUzSczUgJZg

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-08-31 Sat 374 - 68,738 - 96 -
2019-09-05 Thu 381 +7 69,609 +871 96 -
2019-09-07 Sat 381 - 69,922 +313 96 -
2019-09-10 Tue 382 +1 70,303 +381 96 -
2019-09-17 Tue 386 +4 71,546 +1243 96 -
2019-09-26 Thu 386 - 72,914 +1368 96 -
2019-09-27 Fri 386 - 73,028 +114 96 -
2019-10-12 Sat 395 +9 76,420 +3392 97 +1
2019-10-15 Tue 394 -1 77,358 +938 98 +1
2019-10-17 Thu 394 - 77,807 +449 98 -
2019-11-04 Mon 403 +9 82,087 +4280 102 +4
2019-11-07 Thu 409 +6 82,677 +590 102 -
2019-11-13 Wed 410 +1 83,511 +834 102 -
2019-11-14 Thu 411 +1 83,652 +141 102 -
Total Summary +37 +14914 +6
Next update in 5 hours 0 minutes