OSMAN YUSUF SÖĞÜT
OSMAN YUSUF SÖĞÜT

Herkese merhaba, ben Osman Yusuf söğüt, paylaşımlarim az da olsa sizlerde birşeyler uyandırdiysa ne mutlu bana.Sizde emeğe saygı için kanalıma abone olup paylaşımlarima yorum yapıp beğenmeyi unutmayın lütfen.Her hafta 3 yeni videom sizlerle olacaktır.Kanalima abone olanlara şimdiden teşekkür ederim.Sen yoksan biz bir kisi eksigiz demektir.

Subscribers

431

Views

100,682

Videos

109

YouTube ID

UC_S3nFuyVD3ShUzSczUgJZg

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-11-14 Thu 411 - 83,652 - 102 -
2019-11-18 Mon 411 - 84,356 +704 102 -
2019-11-26 Tue 410 -1 85,533 +1177 102 -
2019-11-27 Wed 410 - 85,657 +124 102 -
2019-12-08 Sun 410 - 86,860 +1203 94 -8
2019-12-13 Fri 410 - 87,999 +1139 94 -
2019-12-19 Thu 412 +2 89,644 +1645 94 -
2019-12-20 Fri 413 +1 89,859 +215 94 -
2019-12-31 Tue 419 +6 93,006 +3147 96 +2
2020-01-01 Wed 420 +1 94,191 +1185 97 +1
2020-01-06 Mon 425 +5 96,780 +2589 104 +7
2020-01-12 Sun 427 +2 98,313 +1533 104 -
2020-01-13 Mon 428 +1 98,504 +191 104 -
2020-01-14 Tue 429 +1 98,706 +202 104 -
2020-01-21 Tue 431 +2 100,682 +1976 109 +5
Total Summary +20 +17030 +7
Next update in 5 hours 0 minutes