SelamBenOnur
SelamBenOnur

Aboneler

215

gösterimler

3,398

Videolar

3

YouTube ID

UCean3zl__osxpEoF-VTu2Yw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2020-07-28 Tue 213 - 8,286 - 62 -
2020-07-30 Thu 213 - 8,308 +22 62 -
2020-07-31 Fri 213 - 8,318 +10 62 -
2020-08-03 Mon 214 +1 8,329 +11 62 -
2020-08-06 Thu 213 -1 8,344 +15 62 -
2020-08-07 Fri 213 - 8,356 +12 62 -
2020-08-09 Sun 213 - 8,365 +9 62 -
2020-08-10 Mon 213 - 8,372 +7 62 -
2020-08-17 Mon 213 - 8,398 +26 62 -
2020-08-18 Tue 213 - 8,404 +6 62 -
2020-08-20 Thu 213 - 8,416 +12 62 -
2020-08-22 Sat 213 - 8,424 +8 62 -
2020-08-24 Mon 213 - 8,437 +13 62 -
2020-08-27 Thu 213 - 8,461 +24 8 -54
2020-09-20 Sun 215 +2 3,398 -5063 3 -5
Toplam Özet +2 -4888 -59
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes