Bez Bebek
Bez Bebek

Bir bez bebek oyuncak olan Nana'nın 100 yıl boyunca hayali eski sahibi Makbule'nin yanında insan olarak yaşamaktır ve insanlarla aynı duyguları hissedebilmektir. 100. doğum gününde hayallerini gerçekleştirmek için insan olmayı diler. Nana'nın insan olma dileği kabul edilir. Nana insan olana kadar geceleri bez bebek haline döner ve gündüzleri de insan olarak yaşar. Bu durum 1 yıl boyunca devam etmek zorundadır. Oyuncaklar Ülkesindeki kurallara göre dilenen bir dileği başka hiçbir kimse dileyemezdi. Bu kuraldan dolayı bu süre içinde doğum gününe 1 yıl kalan ve Nana'yla aynı dileği paylaşan Şoker onu bu zorlu dünyaya alışma sürecinde dileğinden vazgeçirmeye çalışmaktadır. Oyuncu kadrosu: Nana: Evrim Akın, Hakan: Tan Sağtürk (1-70) / Alpay Atalan (72-101), Kulina: Oya Aydoğan, Makbule: Sevinç Aktansel, Şoker: Mehmet Usta, Simge: Fatoş Kabasakal, Emre: Ege Tanman, Yağmur: Reyhan Asena Keskinci, Özge: Sibel Kasapoğlu, Merve: Şükran Ovalı, Volkan: Tuğrul Arsever

Aboneler

840,000

gösterimler

739,302,217

Videolar

5,777

YouTube ID

UCfEuPYtGsE_yVErhv-0P9_Q

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-06-29 Wed 825,000 - 723,561,976 - 5,606 -
2022-06-30 Thu 825,000 - 723,561,976 - 5,606 -
2022-07-01 Fri 825,000 - 724,113,902 +551926 5,610 +4
2022-07-07 Thu 826,000 +1000 725,820,203 +1706301 5,634 +24
2022-07-09 Sat 827,000 +1000 726,431,757 +611554 5,642 +8
2022-07-14 Thu 828,000 +1000 727,694,844 +1263087 5,652 +10
2022-07-17 Sun 829,000 +1000 728,663,398 +968554 5,658 +6
2022-07-18 Mon 830,000 +1000 729,034,078 +370680 5,660 +2
2022-07-19 Tue 830,000 - 729,034,078 - 5,664 +4
2022-07-28 Thu 834,000 +4000 733,459,708 +4425630 5,707 +43
2022-07-29 Fri 834,000 - 734,008,718 +549010 5,718 +11
2022-08-05 Fri 838,000 +4000 737,766,003 +3757285 5,755 +37
2022-08-06 Sat 839,000 +1000 738,286,655 +520652 5,766 +11
2022-08-07 Sun 839,000 - 738,834,229 +547574 5,762 -4
2022-08-08 Mon 840,000 +1000 739,302,217 +467988 5,777 +15
Toplam Özet +15000 +15740241 +171
Sonraki güncelleme 0 hours 10 minutes