Canın Penceresi
Canın Penceresi

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: https://www.youtube.com/channel/UCgipbKyhmyGAJt7mCkr3wCQ/join Herkese Saygılar, Sevgiler, Kanalımızda otomobiller başta olmak üzere, yine arabalar ile ilgili; ikinci piyasaları, otomobil önerileri, araçların incelenmesi, yeni çıkacak modeller, otomobil kültürü ve otomobil dünyasında ki gelişmelerle ilgili içerikler yayımlıyoruz.. Youtube'den para kazanmak ikincil önceliğimiz, elbette abonelik, beğeni yada yorumlarınızla verdiğiniz destekler bizim için çok önemli, hele hele saygı çerçevesinde yapılan, aile ve çocuklarımıza örnek olabilecek yorumlarınızın başımızın üzerinde yeri var.. Ve bizi asıl mutlu eden de bunların her geçen gün çoğalarak artması.. Ve en büyük motivasyon kaynağımız sizlerden aldığımız olumlu geri bildirimler.. CANIN PENCERESİ Sizin Kanalınız..

Aboneler

63,700

gösterimler

15,511,918

Videolar

189

YouTube ID

UCgipbKyhmyGAJt7mCkr3wCQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-03-04 Fri 61,700 - 14,760,963 - 181 -
2022-03-11 Fri 61,900 +200 14,847,469 +86506 183 +2
2022-03-23 Wed 62,200 +300 14,967,380 +119911 186 +3
2022-03-24 Thu 62,300 +100 14,993,354 +25974 186 -
2022-03-28 Mon 62,400 +100 15,043,177 +49823 186 -
2022-03-30 Wed 62,400 - 15,060,323 +17146 187 +1
2022-04-03 Sun 62,500 +100 15,088,889 +28566 183 -4
2022-04-13 Wed 62,900 +400 15,232,013 +143124 188 +5
2022-04-17 Sun 63,100 +200 15,290,407 +58394 188 -
2022-05-05 Thu 63,400 +300 15,428,352 +137945 192 +4
2022-05-08 Sun 63,400 - 15,446,170 +17818 193 +1
2022-05-10 Tue 63,400 - 15,461,219 +15049 194 +1
2022-05-19 Thu 63,600 +200 15,431,639 -29580 187 -7
2022-05-24 Tue 63,700 +100 15,480,409 +48770 189 +2
2022-05-28 Sat 63,700 - 15,511,918 +31509 189 -
Toplam Özet +2000 +750955 +8
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes