Onur Dincel
Onur Dincel

Merhaba Ben ONUR DİNCEL ve Bu Benim Resmi Youtube Kanalımdır. Bu kanalda 2019 ve 2020 yıllarına ait Edm, House, Türkçe Pop, Türkçe Remix ve Yabancı Remixler paylaşıyorum. Benimle direct olarak iletişime geçmek için aşağıda bulunan linkleri kullanarak "Resmi Website'm" üzerinden iletişime geçebilirsiniz

Aboneler

1,000

gösterimler

327,624

Videolar

22

YouTube ID

UCgkPwUFlQAGWU17Kd1WSAww

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2020-03-10 Tue 877 - 268,996 - 20 -
2020-03-17 Tue 876 -1 269,699 +703 20 -
2020-03-29 Sun 882 +6 272,136 +2437 21 +1
2020-03-30 Mon 884 +2 272,343 +207 21 -
2020-04-12 Sun 917 +33 287,005 +14662 21 -
2020-04-14 Tue 919 +2 287,268 +263 21 -
2020-04-15 Wed 920 +1 287,395 +127 21 -
2020-04-20 Mon 923 +3 288,380 +985 21 -
2020-04-24 Fri 941 +18 295,488 +7108 21 -
2020-04-28 Tue 950 +9 301,303 +5815 21 -
2020-05-04 Mon 963 +13 306,999 +5696 21 -
2020-05-26 Tue 997 +34 321,833 +14834 20 -1
2020-06-02 Tue 1,000 +3 327,101 +5268 22 +2
2020-06-05 Fri 1,000 - 327,574 +473 22 -
2020-06-06 Sat 1,000 - 327,624 +50 22 -
Toplam Özet +123 +58628 +2
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes