PROMETH
PROMETH

Merhabalar, Prometh kanalına hoş geldiniz. Bu kanalda sizlerin hayatınızı kolaylaştıracak tavsiyeler içeren videolar hazırlayıp, internetten para kazanma konusunda ücretsiz içerikler paylaşıyorum. Eğer yararlı olduğunu düşünüyorsanız ve ek gelir kazanma yöntemleri aramaktaysanız sizleri de Prometh Diyarı'nda görmek beni çok mutlu eder ?? İşbirliği ve Sponsorluk : promethiletisim@gmail.com

Aboneler

91,000

gösterimler

6,022,147

Videolar

283

YouTube ID

UChJ7k8jrchr0q7aFq9HRdrw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-03-08 Tue 78,000 - 4,843,105 - 225 -
2022-03-11 Fri 78,400 +400 4,876,982 +33877 227 +2
2022-03-13 Sun 78,900 +500 4,911,870 +34888 228 +1
2022-03-14 Mon 79,300 +400 4,953,395 +41525 229 +1
2022-03-16 Wed 79,600 +300 4,970,748 +17353 230 +1
2022-03-24 Thu 81,300 +1700 5,120,158 +149410 235 +5
2022-03-25 Fri 81,500 +200 5,136,429 +16271 236 +1
2022-04-09 Sat 83,300 +1800 5,334,093 +197664 249 +13
2022-04-12 Tue 83,600 +300 5,361,731 +27638 251 +2
2022-04-25 Mon 85,800 +2200 5,565,221 +203490 261 +10
2022-04-30 Sat 86,500 +700 5,631,147 +65926 265 +4
2022-05-11 Wed 88,500 +2000 5,802,867 +171720 271 +6
2022-05-19 Thu 89,700 +1200 5,908,400 +105533 278 +7
2022-05-26 Thu 90,700 +1000 5,997,210 +88810 283 +5
2022-05-28 Sat 91,000 +300 6,022,147 +24937 283 -
Toplam Özet +13000 +1179042 +58
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes