Winx Club Türkçe
Winx Club Türkçe

Öncelikle kanalıma hoşgeldiniz! Bu kanalı ilk açtığım zamanlarda amacım tamamen hobi amaçlıydı ve açıkçası siz değerli dostlarım tarafından bu kadar ilgi göreceğini tahmin bile edemezdim. Bunun için hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Başlarda hobi amacıyla açmış olsam da sonradan sonraya burada edindiğim bazı arkadaşlarım sayesinde hem bu ortamı tanıdım hem de tam anlamıyla video düzenlemeyi öğrendim. Video düzenlemeyi öğrenince açıkçası ilk yapmak istediğim şey Aaron Ward’un yabancı dillerde hazırladığı videoları Türkçe olarak hazırlamaktı. Çünkü onun videolarını oldum olası çok severek takip etmişimdir. Küçükken İngilizce bilgim yetersiz olduğu için videolarını anlamazdım ve kendi kendime sürekli “Keşke Türkçe olarak hazırlayan biri olsa.” derdim. Şimdi İngilizce anlayabiliyorum ama yine de o, içimde bir heves olarak kaldı. Bundan dolayı ben de bu kanalda çoğunlukla Aaron Ward’un videolarını Türkçe olarak hazırlamaya çalışacağım. Sizler de umarım beğenirsiniz. Görüşmek üzere...

Subscribers

267

Views

48,453

Videos

149

YouTube ID

UCi-jKKCOWRTXbpT5CL0JHhQ

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-10-22 Tue 178 - 14,686 - 110 -
2019-10-23 Wed 178 - 14,866 +180 111 +1
2019-11-23 Sat 209 +31 25,428 +10562 127 +16
2019-11-25 Mon 211 +2 26,088 +660 127 -
2019-12-02 Mon 221 +10 29,257 +3169 135 +8
2019-12-06 Fri 224 +3 30,585 +1328 135 -
2019-12-07 Sat 227 +3 30,966 +381 135 -
2019-12-17 Tue 226 -1 34,860 +3894 140 +5
2019-12-21 Sat 231 +5 36,239 +1379 142 +2
2019-12-29 Sun 239 +8 39,153 +2914 144 +2
2019-12-31 Tue 239 - 40,160 +1007 144 -
2020-01-05 Sun 243 +4 41,875 +1715 146 +2
2020-01-06 Mon 242 -1 42,329 +454 146 -
2020-01-10 Fri 247 +5 43,751 +1422 148 +2
2020-01-21 Tue 267 +20 48,453 +4702 149 +1
Total Summary +89 +33767 +39
Next update in 1 hours 10 minutes