xhellsoldier Twitch
xhellsoldier Twitch

SELAMLAR ♥ * Bu Kanalda Size faydalı olacak, sizi eğlendirecek kısa-uzun videolar paylaşacağım. * Siz izleyip beğendikçe ben de yüklemelere devam edeceğim. ► Umarım yüklediğim videolardan keyif alırsınız :) Video açıklamalarında videolardan ve yayınlardan kesitlerini aldığım yayıncı ve youtuberların kanal linklerini ve benim mail adresimi bulabilirsiniz. Mail adresim aynı şekilde aşağıda da yazmaktadır. Ha bir de; acilen izleyen herkesin abone olması gerekiyor yoksa kanal galaksinin derinliklerine doğru kaybolabilir :D

Aboneler

1,100

gösterimler

2,111,396

Videolar

1,595

YouTube ID

UCiJDcmy91bXMgfQGSOqYF6Q

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-06-29 Wed 1,100 - 2,096,705 - 1,563 -
2022-06-30 Thu 1,100 - 2,096,705 - 1,563 -
2022-07-02 Sat 1,100 - 2,097,729 +1024 1,566 +3
2022-07-03 Sun 1,100 - 2,098,176 +447 1,567 +1
2022-07-08 Fri 1,100 - 2,099,217 +1041 1,573 +6
2022-07-10 Sun 1,100 - 2,099,823 +606 1,576 +3
2022-07-14 Thu 1,100 - 2,101,244 +1421 1,579 +3
2022-07-15 Fri 1,100 - 2,101,717 +473 1,580 +1
2022-07-18 Mon 1,100 - 2,102,976 +1259 1,581 +1
2022-07-28 Thu 1,100 - 2,107,001 +4025 1,590 +9
2022-07-30 Sat 1,100 - 2,107,472 +471 1,590 -
2022-08-05 Fri 1,100 - 2,110,374 +2902 1,594 +4
2022-08-07 Sun 1,100 - 2,111,046 +672 1,595 +1
2022-08-08 Mon 1,100 - 2,111,396 +350 1,595 -
2022-08-09 Tue 1,100 - 2,111,396 - 1,595 -
Toplam Özet - +14691 +32
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes