Her Şey Doğal
Her Şey Doğal

Her Şey Doğal Kanalımıza Hoş Geldiniz...! Herşey Doğal Kanalımıza Abone Olursanız Çok Seviniriz..! Şarkı Videolarım: https://www.youtube.com/watch?v=FqKwOJDKxKs&list=PL0Et82TOYSkaAQWO1bK_Vr3DnGfsmg_ku Çocuklar İçin Videolarım: https://www.youtube.com/watch?v=eiZ6Q9RVOdk&list=PL0Et82TOYSkYcLc1CUdTs4diPAlL5psoj 3ds Max Çizim Videolarım: https://www.youtube.com/watch?v=C3CVuOTbVJ4&list=PL0Et82TOYSkb9rrF_jY1Mh7d1E0ofUbar Kartondan Maket Videolarım: https://www.youtube.com/watch?v=9RqtCFq7nMg&list=PL0Et82TOYSkadAGwgioCcUEbfSZzNx9an Doğa Videolarım: https://www.youtube.com/watch?v=z3jhXjs7aYA&list=PL0Et82TOYSkbbLSzUcUFANDcw_dURXgfd

Aboneler

6,380

gösterimler

1,129,841

Videolar

1,050

YouTube ID

UCif54pXomZnOhZY-2jxwENg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-06-13 Mon 6,360 - 1,119,298 - 1,333 -
2022-06-14 Tue 6,360 - 1,119,240 -58 1,337 +4
2022-06-22 Wed 6,360 - 1,127,390 +8150 1,360 +23
2022-06-23 Thu 6,370 +10 1,129,765 +2375 1,361 +1
2022-06-29 Wed 6,370 - 1,134,392 +4627 736 -625
2022-07-02 Sat 6,370 - 1,111,496 -22896 740 +4
2022-07-13 Wed 6,370 - 1,116,289 +4793 1,053 +313
2022-07-14 Thu 6,370 - 1,120,520 +4231 1,053 -
2022-07-23 Sat 6,370 - 1,123,970 +3450 1,048 -5
2022-07-24 Sun 6,370 - 1,124,184 +214 1,048 -
2022-07-26 Tue 6,370 - 1,124,874 +690 1,049 +1
2022-07-28 Thu 6,370 - 1,125,413 +539 1,049 -
2022-08-02 Tue 6,380 +10 1,127,947 +2534 1,050 +1
2022-08-03 Wed 6,380 - 1,128,263 +316 1,050 -
2022-08-09 Tue 6,380 - 1,129,841 +1578 1,050 -
Toplam Özet +20 +10543 -283
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes