Rolent YILDIZ
Rolent YILDIZ

#ps4 #LiveSteam #Game Play Station 4 Call of Duty WarZone Battlefield 5 Battlefield 4 Battlefield 1

Aboneler

544

gösterimler

28,066

Videolar

769

YouTube ID

UCjOuEBY7ca7tlA0SnsqeGEw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2020-07-29 Wed 541 - 26,972 - 776 -
2020-08-02 Sun 542 +1 27,077 +105 776 -
2020-08-03 Mon 543 +1 27,106 +29 776 -
2020-08-05 Wed 543 - 27,144 +38 776 -
2020-08-06 Thu 543 - 27,176 +32 776 -
2020-08-08 Sat 543 - 27,214 +38 776 -
2020-08-10 Mon 543 - 27,247 +33 776 -
2020-08-18 Tue 543 - 27,458 +211 778 +2
2020-08-20 Thu 543 - 27,530 +72 779 +1
2020-08-23 Sun 543 - 27,621 +91 779 -
2020-08-24 Mon 543 - 27,641 +20 779 -
2020-08-27 Thu 543 - 27,715 +74 779 -
2020-09-07 Mon 543 - 27,934 +219 776 -3
2020-09-17 Thu 546 +3 27,978 +44 767 -9
2020-09-20 Sun 544 -2 28,066 +88 769 +2
Toplam Özet +3 +1094 -7
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes