Oyuncak Avı
Oyuncak Avı

Aboneler

15,200,000

gösterimler

8,034,172,616

Videolar

535

YouTube ID

UCjS0hMS5sneIgsb3PjBc0Bw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-04-19 Tue 15,200,000 - 8,012,969,490 - 535 -
2022-04-21 Thu 15,200,000 - 8,014,704,161 +1734671 535 -
2022-04-25 Mon 15,200,000 - 8,017,905,108 +3200947 535 -
2022-04-28 Thu 15,200,000 - 8,020,546,614 +2641506 535 -
2022-04-30 Sat 15,200,000 - 8,022,155,687 +1609073 535 -
2022-05-01 Sun 15,200,000 - 8,022,837,389 +681702 535 -
2022-05-04 Wed 15,200,000 - 8,024,521,785 +1684396 531 -4
2022-05-07 Sat 15,200,000 - 8,020,764,784 -3757001 531 -
2022-05-08 Sun 15,200,000 - 8,021,376,716 +611932 531 -
2022-05-10 Tue 15,200,000 - 8,022,620,415 +1243699 532 +1
2022-05-13 Fri 15,200,000 - 8,024,643,834 +2023419 532 -
2022-05-22 Sun 15,200,000 - 8,029,948,830 +5304996 534 +2
2022-05-24 Tue 15,200,000 - 8,030,697,429 +748599 534 -
2022-05-25 Wed 15,200,000 - 8,032,111,118 +1413689 535 +1
2022-05-28 Sat 15,200,000 - 8,034,172,616 +2061498 535 -
Toplam Özet - +21203126 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes