Bitcoin Borsasi
Bitcoin Borsasi

bitcoin, altcoin, trading, trade, ethereum, xrp, monreo, borsacılık işlemleri, cloudmining, hashrate, free satoshi, free satoshi facuet, free satoshi claiming, websitepromotionn@yandex.com https://www.facebook.com/Bedavaabitcoin/ https://twitter.com/BBorsasi skype: imirzabeyy_1

Aboneler

1,080

gösterimler

82,818

Videolar

87

YouTube ID

UCjuM6g_Zalz06PoLKSt4BzQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2020-05-24 Sun 1,100 - 81,182 - 87 -
2020-05-25 Mon 1,100 - 81,218 +36 87 -
2020-05-28 Thu 1,100 - 81,313 +95 87 -
2020-05-31 Sun 1,100 - 81,430 +117 87 -
2020-06-10 Wed 1,090 -10 81,663 +233 87 -
2020-06-20 Sat 1,090 - 81,855 +192 87 -
2020-07-07 Tue 1,080 -10 82,126 +271 87 -
2020-07-17 Fri 1,080 - 82,354 +228 87 -
2020-07-23 Thu 1,090 +10 82,509 +155 87 -
2020-07-24 Fri 1,090 - 82,543 +34 87 -
2020-07-25 Sat 1,080 -10 82,559 +16 87 -
2020-07-28 Tue 1,080 - 82,644 +85 87 -
2020-07-30 Thu 1,080 - 82,683 +39 87 -
2020-08-01 Sat 1,080 - 82,727 +44 87 -
2020-08-03 Mon 1,080 - 82,818 +91 87 -
Toplam Özet -20 +1636 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes