GRAFİK101
GRAFİK101

Ücretsiz ve özgür yazılımların gücüyle neler yapılabileceğine şaşıracaksınız. Kanalımda en güçlü ücretsiz ve özgür grafik tasarım, modelleme, animasyon ve görsel efekt programlarının adım adım öğretici videolarını paylaşacağım. Bu ücretsiz ve açık kaynak programlar ile ürettiğiniz her tür tasarımı ticari olarak kullanabilme hakkına sahip olacaksınız. Abone olmayı unutmayın :) Keyifli öğrenmeler :) İletişim: grafik101@outlook.com --------------------------------------------- İNGİLİZCE TEMEL EĞİTİM KANALIM ► https://bit.ly/2XrQ4mH

Aboneler

17,300

gösterimler

2,206,795

Videolar

943

YouTube ID

UCkCp5HCD7umpgzdQshJaM5A

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-06-21 Tue 16,900 - 2,128,551 - 920 -
2022-06-22 Wed 16,900 - 2,130,322 +1771 920 -
2022-06-24 Fri 17,000 +100 2,133,581 +3259 920 -
2022-06-25 Sat 17,000 - 2,135,405 +1824 922 +2
2022-06-29 Wed 17,000 - 2,142,679 +7274 926 +4
2022-07-04 Mon 17,100 +100 2,150,506 +7827 931 +5
2022-07-05 Tue 17,100 - 2,152,127 +1621 931 -
2022-07-14 Thu 17,100 - 2,164,149 +12022 937 +6
2022-07-15 Fri 17,100 - 2,167,138 +2989 937 -
2022-07-16 Sat 17,100 - 2,168,760 +1622 937 -
2022-07-26 Tue 17,200 +100 2,185,322 +16562 943 +6
2022-07-27 Wed 17,200 - 2,186,957 +1635 943 -
2022-08-05 Fri 17,300 +100 2,201,960 +15003 943 -
2022-08-07 Sun 17,300 - 2,204,958 +2998 943 -
2022-08-09 Tue 17,300 - 2,206,795 +1837 943 -
Toplam Özet +400 +78244 +23
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes