Türkiye Sevdalısı
Türkiye Sevdalısı

'TÜRK OLUP MÜSLÜMAN OLDUĞUMA HAMD EDERİM'

Aboneler

5,300

gösterimler

1,582,741

Videolar

21

YouTube ID

UCkMkz5kT6PbeBRJKkfbC2bg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2020-07-20 Mon 3,920 - 1,151,011 - 18 -
2020-07-27 Mon 4,080 +160 1,217,098 +66087 19 +1
2020-07-30 Thu 4,140 +60 1,238,080 +20982 19 -
2020-08-01 Sat 4,200 +60 1,253,930 +15850 19 -
2020-08-06 Thu 4,260 +60 1,271,077 +17147 19 -
2020-08-07 Fri 4,280 +20 1,276,923 +5846 19 -
2020-08-09 Sun 4,300 +20 1,284,533 +7610 20 +1
2020-08-16 Sun 4,420 +120 1,325,359 +40826 20 -
2020-08-27 Thu 4,690 +270 1,407,847 +82488 20 -
2020-08-29 Sat 4,760 +70 1,436,300 +28453 20 -
2020-08-31 Mon 4,820 +60 1,452,280 +15980 20 -
2020-09-02 Wed 4,870 +50 1,470,084 +17804 20 -
2020-09-11 Fri 5,150 +280 1,555,075 +84991 20 -
2020-09-12 Sat 5,160 +10 1,539,531 -15544 20 -
2020-09-20 Sun 5,300 +140 1,582,741 +43210 21 +1
Toplam Özet +1380 +431730 +3
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes