Suha Tube
Suha Tube

Merhabalar ! Aramıza hoş geldin.Bu kanalda bir ton oyun bulabilirsin.Bu oyunlar , bir saplantı haline getirilip 2700 bölüm çekilip beyin yıkayan oyunlardan ziyade daha çok kült olmuş yapımlar ile son dönemde çıkan her yeni A+ ve bağımsız oyunlardan oluşmaktadır.Ayrıca yer yer derdimi anlattığım ve bunları müzikle harmanladığım videolarımda mevcuttur.Çay muhabbetine gelince , çayı çok severim ve sevdiğim zımbırıkları insanlara da sevdirmek isterim olay bu. Şimdiden anlaşalım korku oyunlarında çok bağırır , hikaye tabanlı oyunlarda hikayeyi anlatmak için çok konuşurum.Oyunu oyun yapan hikayedir hafız yalan yok şimdi.Bir göz gezdir seversen sağ üst köşede bulunan ''Abone Ol'' kısmına tıklayarak güvertede ki yerini alabilirsin.Ha bu arada kaptan değil Ofisboyum ama burada aynı geminin yolcusuyuz.Kaptın.Eyvallah.

Subscribers

904

Views

5,855

Videos

107

YouTube ID

UCmmWchCqAtkjMqnXB4LRu3Q

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-09-13 Fri 862 - 5,018 - 98 -
2019-09-17 Tue 867 +5 5,098 +80 101 +3
2019-09-22 Sun 866 -1 5,098 - 101 -
2019-09-23 Mon 865 -1 5,095 -3 101 -
2019-10-11 Fri 873 +8 5,277 +182 102 +1
2019-10-17 Thu 886 +13 5,382 +105 103 +1
2019-10-21 Mon 889 +3 5,432 +50 104 +1
2019-10-23 Wed 892 +3 5,471 +39 104 -
2019-10-26 Sat 892 - 5,495 +24 104 -
2019-10-30 Wed 894 +2 5,523 +28 105 +1
2019-11-02 Sat 898 +4 5,589 +66 106 +1
2019-11-05 Tue 902 +4 5,660 +71 106 -
2019-11-08 Fri 902 - 5,744 +84 106 -
2019-11-10 Sun 905 +3 5,796 +52 107 +1
2019-11-14 Thu 904 -1 5,855 +59 107 -
Total Summary +42 +837 +9
Next update in 5 hours 0 minutes